شرایط فارکس

اگر با اصطلاحات ناشناخته فارکس مواجه شدید – واژه نامه فارکس ما در خدمت شماست! توانایی مکالمه به زبان مشابه با سایر معامله گران ، درک فرآیندهای مهم در بازار فارکس ، مطالعه سریع مواد – همه این مواردی نیست که می توانید از واژه نامه دریافت کنید.
یافتن معنای مورد نیاز فارکس آسان است اصطلاح در واژه نامه فارکس. با این واژه نامه تعداد کلمات ناشناخته هر روز کاهش می یابد – این اصطلاحات به واژگان طبیعی شما تبدیل می شوند!
پرسیدن
به معنی قیمت بالاتر در قیمت گذاری است. قیمتی که مشتری می تواند خریداری کند.
تعادل
مبلغ در زیر حساب مشتری پس از انجام معامله و عملیات سپرده گذاری / برداشت.
ارز پایه
به معنی اولین ارز در یک جفت ارز است که مشتری می تواند آن را به ازای ارز قیمت خریداری یا بفروشد.
پیشنهاد
به معنای قیمت پایین تر در قیمت است. قیمتی که مشتری می تواند در آن بفروشد.
CFD (قرارداد تفاوت)
موضوع معامله تجاری براساس تغییر در ارزش دارایی پایه است. این دارایی را می توان با سهام ، معاملات آتی ، کالاها ، فلزات گرانبها ، شاخص سهام و غیره نشان داد.
مشتری
فردی است که با مشتری قرارداد مشتری را برای انجام معاملات تحت شرایط تجارت حاشیه ای منعقد کرده است.
پایانه مشتری محصول نرم افزاری MetaTrader است که توسط مشتری برای به دست آوردن داده های زمان واقعی در مورد معاملات در بازارهای مالی (در حجم تعیین شده توسط شرکت) ، انجام تجزیه و تحلیل فنی ، اجرای معاملات ، تنظیم / تغییر / لغو سفارشات ، به عنوان و همچنین دریافت اطلاعات از شرکت. از حداکثر (بالا) و حداقل (پایین) برای ساخت نمودارهای قیمت در آن استفاده می شود. این نرم افزار را می توان از وب سایت شرکت بارگیری کرد.
مشخصات قرارداد
شرایط اصلی معاملات (برنامه معاملاتی ، اسپرد ، حجم زیادی ، حداقل حجم معامله ، حاشیه ، اسپرد ، آستانه سفارشات ، مبادله و غیره) است که برای هر ابزار مالی مشخص شده است. مشخصات کامل در وب سایت شرکت ارائه شده است.
معاملات آربیتراژ تبدیل
معاملات بین شرکت و مشتری در خرید یا فروش ابزارهای مالی (جفت ارزی CFD)
جفت ارز
هدف معامله ای است که مبتنی بر تغییر در ارزش یک ارز در مقابل ارز دیگر است.
انصاف
وجوه مالی مشتری است که ضرر و زیان جاری را در موقعیت های باز و سود جاری را در موقعیت های باز در یک حساب خاص حساب می کند. حقوق صاحبان سهام به شرح زیر محاسبه می شود: موجودی + سود / ضرر شناور + مبادله.
ابزارهای مالی
جفت ارز و CFD موجود برای تجارت هستند.
شناور سود / ضرر
سود (ضرر) شناور در موقعیت های آزاد تحت نرخ های فعلی نقل قول هستند.
حاشیه رایگان
آیا وجوه پول ، که در حاشیه برای موقعیت های فعلی شرکت نمی کنند و می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای باز کردن موقعیت های جدید است. حاشیه آزاد به صورت زیر محاسبه می شود: حاشیه آزاد = حاشیه سهام.
شکاف
وضعیتی است که نقل قول فعلی با آنچه در مورد انتشار متفاوت است متفاوت است. این ممکن است هم در یک جلسه معاملاتی با انتشار اطلاعات قابل توجه اقتصاد کلان ، اخبار اقتصادی و سیاسی یا تحت فورس ماژور و هم در هنگام افتتاح بازار پس از آخر هفته و تعطیلات رخ دهد.
موقعیت های قفل شده
موقعیت های کوتاه و بلند متوسط همان حجم با توجه به ابزار مشابه در همان حساب معاملاتی باز شده است.
موقعیت بلند (خرید)
به معنای خرید یک ابزار مالی با هدف افزایش قیمت است. همانطور که برای جفت های ارزی اعمال می شود: خرید ارز پایه برای ارز نقل شده. همانطور که برای CFD اعمال می شود: خرید دارایی پایه CFD به دلار آمریکا.
Lot
یک تعیین شرطی از مقدار ارز پایه ، سهام یا دارایی پایه پذیرفته شده در بستر معاملات است. تعداد لات ها یک واحد اندازه گیری حجم معاملات است (به عنوان مثال: 1.00 لات = 100000 واحد ارز پایه). حجم زیادی از هر ابزار در بخش “مشخصات قراردادهای تجاری” در وب سایت شرکت ذکر شده است.
لبه
وثیقه پول ضروری مورد نیاز برای گشایش و حفظ موقعیت های تجاری. برای جفت های ارزی ، میزان حاشیه نسبت به حجم واقعی موقعیت معاملاتی ، به نسبت تعریف شده توسط اهرم اعتباری ، کمتر است (به عنوان مثال ، 1٪ تحت فشار 1: 100) همانطور که برای CFD اعمال می شود ، مقدار حاشیه به اهرم بستگی ندارد و در بیان مطلق (پولی) یا درصدی از حجم واقعی موقعیت معاملاتی تعریف می شود (به عنوان مثال ، 10٪ برای CFD روی فلزات). حاشیه برای هر ابزار در مشخصات قرارداد در وب سایت شرکت تعریف شده است.
سطح حاشیه
آیا شاخص کلیدی وضعیت حساب نشان می دهد که آیا بودجه کافی برای حفظ موقعیت های باز وجود دارد. این است که به عنوان در هر فرمول محاسبه: سطح حاشیه = حقوق صاحبان سهام / حاشیه *100٪. اگر حاشیه پایین تر از سطح مشخص شده توسط مقررات عملیات تجاری باشد ، توقف به اجرا در می آید.
بازرگانی مارجین
معاملات تجاری با استفاده از اهرمی که مشتری را قادر می سازد معاملات با مبالغ بیش از وجوه خود را چندین برابر انجام دهد.
قیمت غیر بازاری (سنبله)
نقل قول هر یک از شرایط زیر را برآورده می کند: وجود شکاف قیمت قابل توجه. بازگشت قیمت در مدت زمان کوتاه به سطح اولیه و در نتیجه شکاف قیمت. بدون حرکت سریع قیمت قبل از وقوع آن. این شرکت حق دارد نقل قول خارج از بازار را از پایه قیمت در سرور تجارت خود حذف کند.
موقعیت خالی
نتیجه اولین قسمت تجارت بسته برای خرید یا فروش یک ابزار است که تحت پوشش عملکرد مشابه همان حجم (به ترتیب فروش یا خرید) قرار نگرفته است. در نتیجه افتتاح موقعیت ، مشتری تعهدات حفظ سطح حاشیه را کمتر از مقدار مشخص شده در مقررات عملیات تجارت ندارد.
سفارش
دستورالعمل مشتری به شرکت برای باز یا بستن موقعیت زمانی است که قیمت ها به سطح مشخصی می رسند.
سطح سفارش
قیمتی است که به ترتیب مشخص شده است.
نقل قول
آیا اطلاعات در مورد قیمت فعلی ارائه شده توسط پیشنهاد و درخواست.
درخواست
دستورالعمل مشتری برای به دست آوردن قیمت درخواست به معنای مسئولیت انجام یک عملیات تجاری نیست.
موقعیت کوتاه (فروش)
موقعیتی که با توجه به کاهش ارزش دارایی حفظ می شود. همانطور که در جفت ارز اعمال می شود ، به معنای فروش ارز پایه برای ارز مظنه است. همانطور که برای CFD اعمال می شود ، فروش دارایی پایه به دلار است.
گسترش
آیا تفاوت بین درخواست و پیشنهاد در پیپ ها در حال حاضر نشان داده شده است.
متوقف کردن
فرمان خودکار سرور تجاری برای بستن موقعیت در نقل قول های فعلی بدون اطلاع قبلی از مشتری است. آن رخ می دهد اگر وجود دارد نه بودجه کافی برای حفظ پوزیشن های باز در حساب و حاشیه نمی برآوردن الزامات مشخص شده برای سطح مارجین/توقف در “شرایط معاملاتی” بخش از شرکت وب سایت.
حساب تجاری
آیا یک حساب شخصی اختصاصی خاص توسط مشتری در شرکت باز به نگه داشتن تب از بدهی بین شرکت و مشتری بوجود آمده از تجارت و عملیات غیر تجاری ساخته شده تحت توافقنامه مشتری.
معامله
تعداد کل معاملاتی است که تحت آن وجوه از ارز پایه به ارز مظنه و برگشتی تبدیل می شود.
ساعات کاری
یک دوره زمانی در یک هفته کاری است ، زمانی که پایانه تجاری شرکت انجام معاملات با جفت ارز و CFD را به استثنای تعطیلات ، تغییرات موقتی در برنامه داخلی شرکت و همچنین زمانی که خدمات به مشتری غیرممکن است ، تضمین می کند. به دلایل فنی در این رویدادها ، شرکت موظف است تمام تلاش خود را به عمل آورد تا مشتری را در مورد تغییر در برنامه کاری خود آگاه سازد و فرصتی را برای مشتری فراهم کند تا خطرات ارزی ناشی از آن را از بین ببرد.